Działka Drzycim
Drzycim, kujawsko-pomorskie
- 299 000 zł
- 2 544 m²
- 117,53 zł/m²
Mirosław Machuls...
Skontaktuj się
Działka Drzycim
Drzycim, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka Drzycim
Zaktualizowane: 12 maja 2026
299 000 zł 2 544 m² 117,53 zł/m²
kwadratMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (117,53 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: usługowa, 2 544 m²
- kształt: kwadrat; długość: 100m; szerokość: 30m; teren płaski
- ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo
- opomiarowanie wody
- Źródło: biuro nieruchomości: Machdom Invest Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 384930
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Drzycim, świecki, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka inwestycyjna z zabudową produkcyjną - Drzycim (kujawsko-pomorskie)
SUPER PROMOCJA POLECAM
MACHDOM INVEST NIERUCHOMOŚCI
Opiekun oferty: Mirosław Machulski
tel.
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjnym po byłym zakładzie wytopu tłuszczu, zlokalizowana w miejscowości Jastrzębie, gmina (...)
572 845...
572 845 500